Skip to content Skip to footer

Cloé vznikla jako důsledek úspěšného působení značky Estelle na českém trhu. Společnost Estelle Europe s.r.o.

Již před několika lety se moji výhradní dodavatelskou značkou dětských náušnic stala firma Estelle Europe s.r.o. 

Nemohla jsem si vybrat lépe, protože komunikace s majitelkou je rychlá, dodávky precizní a materiál vysoce kvalitní. Zpětná vazba od klientů mi za ty roky potvrzuje jediné – šperky od této značky nezpůsobují alergie a jejich použití je nejen bezpečné, ale navíc zaručují rychlé hojení bez komplikací. 

Právě díky propojení dodavatele s odběrateli a získávání poznatků od klientů se firma rozhodla rozšířit své portfolio směrem k piercingu a já jsem s nadšením přijala nabídku být u zrodu nového institutu, který má záměr nejen distribuovat na český trh kvalitní piercingové náušnice, ale také v této oblasti vzdělávat. 

Naši zákazníci se tak mohou těšit nejen na nové šperky, ale také na nabídku kurzů pro profesionály. 

Majitelka Petra Benáková představuje firmu Cloé

Cloé vznikla jako důsledek úspěšného působení značky Estelle na českém trhu. Společnost Estelle Europe s.r.o.

V současné době se může pyšnit každoročním prodejem více než 30 tisíc párů nastřelovacích náušnic. Důležité je však zmínit, že nemalý úspěch na rozšiření této značky po celé České republice je zásluhou jedné z našich školitele paní Šárky Pavlasové, která se věnuje kurzům nastřelování náušnic od roku 2020.

Z důvodu stále se zvyšující poptávky ze strany zákazníků týkající se rozšíření nabídky o piercingové systémy určené pro aplikaci šperků do nosu, vyvstala otázka, zda nabídku neudělat komplexnější a nenabízet celou škálu šperků určených k piercingu i dalších částí těla.

Podařilo se nám navázat spolupráci se špičkovým zahraničním výrobcem šperků určených pro piercing jednotlivých částí těla.

Důsledkem této spolupráce je vznik značky CLOÉ, která je stejně jako značka Estelle, na vzestupu.

Spolupráce One piercing a Cloé v oblasti školení

 V roce 2023 započala značka CLOÉ spolupráci se dvěma novými školitelkami Bc. Markétou Bednářovou a Renátou Černochovou, které se na odborné úrovni věnují piercingu již řadu let.

Aby i naši zákazníci mohli rozšířit nabídku svých služeb, založili jsme ve stejném roce školicí střediska pod názvem CLOÉ Institute.

V současné době má CLOÉ Institute 3 školící místa v Teplicích, Slavkově u Brna a Hrušovanech u Brna. Nabízíme 3 druhy kurzů:

Piercing BASIC – kurz je určen pro začátečníky, Piercing MASTER – kurz je určen pro pokročilé a Piercing SPECIAL – kurz je určen pro ty, kteří se chtějí věnovat piercingu v oblasti surface a microdermal.

Naším cílem je kvalitně připravit absolventy/kurzisty v oblasti aplikace piercingu a nabídnout tak nejen kvalitu, ale soustředit se na potřeby jednotlivce a pracovat s ním i po ukončení samotného kurzu v podobě konzultací či rad.

Přihlášky na kurzy: ZDE