Skip to content Skip to footer

PROČ JE STUDIO ONE VOLBOU 1

  •  100 % hygiena
  • kvalitní šperky
  • péče o klienta před i po aplikaci
  • skvělá dostupnost z Brna
  • bezplatné parkování před budovou
  • provádíme všechny druhy bodypiercingu
Hledáte svého piercera a nevíte si rady? Tak si přečtěte něco o mé práci a dál už hledat nemusíte. 

V prostředí tetování a piercingu se pohybuji od puberty. Znám ho dobře ze všech možných úhlů. A protože mi tam dlouho jeden úhel chyběl, začala jsem na něm pracovat. 

Dala jsem výpověď v práci a rozhodla se pro pár zásadních věcí.

  • Chci studio založené převážně na vlastní práci. 
  • Chci postavit piercing na 1. místo – takže proto One piercing&tattoo nikoliv naopak. 
  • Chci prostředí absolutně v souladu se všemi předpisy, kde o bezpečí a hygieně nebudu muset klienty přesvědčovat 
  • Chci vytvářet pro klienty respektující a důvěrnou atmosféru

V souladu s těmito zásadami vzniklo studio One, které jsem zasadila do historického Slavkova u Brna. Moji zákazníci za mnou rádi dojíždí i ze vzdálenějších míst a užívají po zákroku výbornou kávu a zákusek v centru města nebo prohlídku zámeckého parku – obojí je od nás totiž pár kroků. 

Studio jsme umístili do přízemí Polikliniky, v blízkosti dětských lékařů a proto také někdy používáme označení ordinace, kterou naše místnost opravdu je. Nebojíme se zařadit do prostředí bílých plášťů, protože naše práce je čistá a dodržujeme všechny hygienické předpisy. 

Klienti oceňují dobré parkování v okolí a pohodlný bezbariérový přístup. 

Piercing provádím v prosvětlené a dobře vybavené místnosti, která má sociální zázemí a oddělenou přípravnu se sterilizátorem. 

Pro práci používám jednorázový materiál, sterilizované nástroje a šperky od kvalitních dodavatelů, kteří mají k dispozici laboratorní testování produktů a osvědčení o shodě. 

Moji klienti procházejí vstupní konzultací ohledně zdravotního stavu a velmi detailně je seznamuji s celým procesem včetně péče a hojení. 

Každý klient je objednán na jednotlivé služby individuálně. Respektujeme Vaše pohodlí a pracujeme diskrétně. U nás nepícháme piercingy a netetujeme lidi dohromady. 

Máme vyhrazené časy pro tetování, piercingy a aplikaci dětských náušnic – protože každá z těchto služeb má své vlastní postupy, které je třeba dodržet. Proto jsou naše služby na objednání. 

Samozřejmostí je naše odbornost a potřebná kvalifikace. S každým klientem komunikuji tak, aby se cítil informovaně a neměl ze zákroku obavy. Vždy se na mne mohou klienti obracet s dotazy nebo v případě komplikací. Ráda poradím s výběrem šperků po zahojení a pomohu Vám s výměnou. Aplikační šperk máte v ceně zákroku. 

Placení u nás probíhá hotově nebo raději přes internetové bankovnictví a QR kód. Jsme totiž i  poctivé studio a své příjmy rozhodně netajíme. 

Pro první kontakt se mnou využijte objednací formulář nebo volejte na č. +420 601 521 000

Těším se na setkání s Vámi!

Objednejte se na tel. č.: 601 521 000 nebo použijte objednací formulář