Skip to content Skip to footer

Děti všech věkových kategorií jsou u mne vítány. Mám bohaté zkušenosti a sama jsem maminkou dvou dětí.

Ráda s vámi zkonzultuji výběr správné metody pro aplikaci prvních náušnic.

Můžete si zvolit klasický propich jehlou nebo nástřel pistolí zn. Estelle. Pro nastřelování náušnic mám certifikované školení zn. Estelle, které jsem absolvovala u zkušené Šárky Pavlasové ve studiu Chic. Od stejné značky odebírám i náušnice z kvalitní chirurgické oceli. Na výběr máte zpravidla stříbrné a zlaté provedení s různými variacemi kamínků. Aplikace dětských náušnic je běžně otázkou cca 15 – 20 minut. Mojí snahou je odstranit strach a obavy, které někdy u rodičů panují zcela zbytečně. Odcházet budete s úsměvem!

Bydlíte v okolí Brna a je pro vás složité dopravit se ke mně do salonu? Podívejte se na Službu do domu

*Všechny použité materiály a nástroje jsou sterilní a jednorázové. 

  • Nastřelování náušnic
    Nastřelení náušnic je pohodlné, bezpečné a velmi rychlé. Ač má tato metoda své odpůrce, stále zůstává v naší populaci nejčastějším způsobem aplikace prvních dětských náušnic. Určující je věk dítěte. Čím menší miminko, tím menší klade odpor a tím více mám bezpečného prostoru pro případnou manipulaci s jehlou. Naopak 5ti letá slečna už je na takové úrovni sebeuvědomění, že pokud ji dostatečně pozitivně podpořím, je ochotná podstoupit obávaný proces, protože náušnice jednoduše chce. Jakýkoliv věk mezitím je ale většinou velký boj, který ani tak nevyplývá z bolesti jako spíše z obav přenášených z matky na dítě. Rodiče se někdy opravdu zbytečně stresují už několik dní před aplikací a tudíž nedokážou vytvořit potřebnou oporu pro dítě, která je při propichu jehlou velmi důležitá. V takovém případě je lepší pro všechny strany zvolit nastřelovací pistoli, která celý proces usnadní aniž by ukápla kapka krve.
  • Propich lalůčků jehlou
    Tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie od narození. V případě miminek je důležitá schopnost rodiče fixovat dítě ve správné poloze tak, aby mohl být propich veden rychle, přesně a bezpečně.