Skip to content Skip to footer

Proč je STUDIO ONE volbou 1

  •  100 % hygiena
  • kvalitní šperky
  • péče o klienta před i po aplikaci
  • skvělá dostupnost z Brna
  • bezplatné parkování před budovou
  • provádíme všechny druhy bodypiercingu
  • bezbariérový přístup

Ideální čas na plánování aplikace dětských náušnic pro Vaši holčičku je už v období 3. trimestru těhotenství. Ráda Vám odpovím na Vaše dotazy a společně vybereme tu nejvhodnější metodu aplikace pro Vaše miminko.


Načasování je opravdu důležité a podstatně snižuje riziko stresu dítěte! Přesto veřte, že pracuji se všemi věkovými kategoriemi a dělám vše pro to, aby aplikace proběhla v klidné a důvěrné atmosféře.
Dlouhodobě spolupracuji s dodavatelem dětských náušnic Estelle Europe s.r.o. a mohu Vám zaručit nejen pestrý výběr náušnic, ale také vysokou kvalitu a hypoalergenní provedení šperků s certifikátem.
Máte-li zájem o propíchnutí oušek jehlou – ani to není problém. Ráda Vám sdělím výhody/nevýhody obou metod, doporučím Vám vhodnou péči a poskytnu Vám podporu i v procesu hojení.


Dopřejte svému dítěti komfort privátního přístupu ve specializované ordinaci a staňte se součástí nového respektujícího přístupu ve zdravotnické péči.

Spolupracuji s porodnicemi FN Brno, Obilní trh, Vyškov, Jihlava, Vsetín. V těchto porodnicích maminky obdrží dárkové poukázky se slevou na aplikaci dětských náušnic. 

Sponzoruji nadační fond Proni, který pečuje o zdraví žen v Jihomoravském kraji a podílí se na uplatňování představ rodiny o průběhu porodu v praxi. 

Aplikační náušnice

Aplikační náušnice z naší kolekce nejsou pouze značkové, ale jejich cena je již zahrnuta v ceně aplikace. Můžete si vybrat buď elegantní provedení z leštěné bílé chirurgické oceli nebo luxusní variantu pozlacenou 24K zlatem. Obě možnosti nabízejí široký výběr různobarevných kamínků pro dokonalý vzhled. Pro více informací se podívejte na náš vzorník.

Aplikační náušnice jsou vhodné pro dlouhodobé nošení. V naší ordinaci však nabízíme také exkluzivní designové náušnice značky Cloé, které byly vytvořeny na základě našich dlouholetých zkušeností a požadavků zákazníků. Tyto náušnice jsou určené k výměně a garantují zákazníkům jak kvalitu, tak cenovou dostupnost.

Nabízíme design bílého lístečku a kytičky za 790,- Kč, zatímco zlatá srdíčka můžete získat za 890,- Kč.

VZORNÍK NÁUŠNIC V CENĚ APLIKACE

VZORNÍK příplatkových náušnic

Kytičky za 790,- Kč,
Zlaté srdíčko 890,- Kč.

Termíny Služba do domu – aplikace dětských náušnic 

Lokalita: Tišnov a okolí

Termíny: 

pátek 12.1. 2024 (kapacita 6 míst)

Pátek 29.3. 2024(kapacita 6 míst)

Čas: 10- 16 hodin, přesný čas bude sdělen dle trasování s dostatečným předstihem.

Závazná rezervace termínu je možná pouze po zaplacení zálohy 500 Kč na náš účet

Objednání telefonicky Po-pá 10-17hod na tel. 601 521 000

Objednejte se na tel. č.: 601 521 000 nebo použijte objednací formulář