Skip to content Skip to footer

PROČ JE STUDIO ONE VOLBOU 1

  • 100% hygiena
  • přirozeně vypadající permanentní make-up
  • certifikát Master pod vedením Veroniky Fleish – světová špička PMU
  • kvalitní barvy
  • vstupní konzultace
  • příjemné prostředí 

Školení, certifikáty a další vzdělávání

Masterclass Fleish academy
2022 Most – 10. – 14.10.2022 intenzivní 5ti-denní školení autorské techniky PMU světově uznávané stylistky Veroniky Fleišer pro pokročilé.

Masterclass Permanent institut
jednodenní nádstavbový kurz oční linky 18.5.2022.

Techniky:
soft shadow eyebrows, speed lips, eye shadow

PUDROVÉ OBOČÍ

Permanentní make-up obočí dokáže do určité míry vyrovnat asymetrie, doplnit chybějící obočí, zvýraznit přirozený vzhled a rekonstruovat tvar.

Cílem této techniky je přirozenost, přesné vyměření a jemné stínování. Volba pigmentů a stylu práce je volena tak, aby docházelo k postupnému a přirozenému odbourávání tetování v řádu 2-3 let, kdy klientka přichází na obnovu tetování bez nutnosti bolestivého a nákladného odstranění laserem. 

Obočí je klenot obličeje a k tetování této části obličeje přistupuji s nejvyšší mírou respektu a profesionality.

OČNÍ LINKA V ŘASOVÉ LINII

Tetuji pouze horní oční linky!  Jsem zastánce přirozené tenké linie, horní linku tetuji mezi řasy pro přirozené zvýraznění. Dle individuálních dispozic klientky lze stínovat oční linky pro kouřový efekt. Pro jakékoliv tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Trvanlivost je u linek velmi dlouhá, cca 4 roky.

Spodní oční linky – NETETUJI, ani tetovat nedoporučuji.

AQUARELLE RTY

Aquarelle rty – permanentní tetování rtů

Jedná se o konturu s celou výplní rtů.  Používám pouze přirozené odstíny pro zvýraznění rtů. Netetuji za okraj srdíčka rtů a za kontury. Řadím se ke stylistkám, které vědí, že permanentní make-up není technika určená ke zvětšování rtů – na to se specializují jiné kosmetické procedury (hyaluron, botox atd.). Tetování za okraj rtů přináší značná rizika a výrazně se klientkám nedoporučuje!

Co musíte vědět o tetování rtů:

Před jakýkoliv PMU rtů si prosím naseďte min. den před procedurou léčbu antivirotiky Herpesin. Doporučuji si u mně ve studiu vyzvednout speciální přípravek na peeling a hydrataci rtů – budete tak mít jistotu, že se Vám barva dobře zapraví a uchytí.

Dodržování péče po tetování je jedním z hlavních faktorů pro krásný a dlouhodobý výsledek, proto dbejte pokynů. Mějte trpělivost. Hojící proces má několik fází během kterých se mění barevnost pigmentu – finální výsledek nikdy není tak výrazný jako čerstvě po aplikaci.

Objednejte se na tel. č.: 601 521 000 nebo použijte objednací formulář