Skip to content Skip to footer

Můj příběh

Ahoj! Jmenuji se Markét a věnuji se piercingu od r. 2015. Mám bohatou praxi založenou na denní bázi kontaktu s klienty v profesionálním studiu.. Portfolio mých služeb zahrnuje konzultace s klienty, návrhy a vizualizace, řešení problémů, výměny šperků a konečně samotný piercing obličeje a těla, tzv. bodypiercing.
Specializuji se na aplikaci dětských náušnic formou propichu nebo nástřelu.

Služba do domu!

Individuálně mohu klientovi nabídnout aplikaci piercingu formou docházky do domu a to zejména v lokalitě Slavkov u Brna a přilehlé okolí (+- 10 km), případně také Tišnovsko.

Ostatní lokality na vyžádání

Jiné lokality v rámci ČR jsou dostupné buď v rámci plánované One piercing Tour 2022 nebo pro početnější skupiny zájemců na základě individuální poptávky.

Aplikace prvních náušnic

Kromě klasického bodypiercingu se věnuji aplikaci prvních náušnic u dětí od 3.měsíců.  Důvody, proč se na mně rodiče obrací jsou různé: neochota pediatrů či nedostupnost této služby v dětské ordinaci, stresující lékařské prostředí, posouvání termínů kvůli očkování, nedostatečná praxe a následně špatně umístěné náušnice.

Vaše spokojenost

Vaše spokojenost, úsměv a pohoda je pro mne na prvním místě. Při své práci čerpám ze svých znalostí jógy, která mne samotnou v určité fázi sebepoznání k piercingu přivedla a dovolila mi skrze něj projevit kreativní a inspirativní část mé osobnosti tak, jak jsem o tom vždy snila. Ráda předávám dál... Těším se na Vás u příležitosti Vašeho nového piercingu nebo třeba na lekci jógy!

Co říkají klienti

Moc doporučuji! Profesionální přístup, příjemné prostředí! Výkon na 1 💗

Zdeňka Procházková

Velmi doporučuji, milý a citlivý přístup. Profesionální chování.

Marcela Dufková

Jednoznačne doporučujem 👍!
Odborný piercing · Konzultace zdarma

Václav Borák

Piercing do tragusuKrásná, čistá, BEZBOLESTNÁ, práce.Příjemné prostředí, no vše na jedničku.Určitě jsem tam nebyla naposledy 😉
Krásné výsledky

Kristýna Skarupová